Wypełniacze

Wypełniacze

 

Kwas hialuronowy- Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w każdym organizmie ludzkim, przede wszystkim w skórze. Wraz z wiekiem następuje jego utrata, co powoduje m.in. zmniejszenie jędrności skóry, powstawanie zmarszczek i zagłębień.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy, potocznie zwane ‘wypełniaczami’ wstrzyknięte w miejsca wymagające wypełnienia w bardzo prosty i bezpieczny sposób nadają twarzy świeży i młodszy wygląd. Są to substancje, których działanie jest długotrwałe, efekt nie utrzymuje się wprawdzie na zawsze, bo w zależności od indywidualnych predyspozycji całkowicie wchłania się po ok. 1-1,5 roku od momentu iniekcji. Kwas hialuronowy służy m.in. do wypełnienia zmarszczek, zagłębień w skórze, a także do uwydatnienia kości policzkowych lub przywrócenia im objętości. Ponadto wprowadzenie pod skórę preparatu samoistnie ją regeneruje i odmładza poprzez pobudzenie ją do produkcji kolagenu.

Obszar skóry poddawany zabiegowi jest zazwyczaj znieczulany przy pomocy specjalnego kremu znieczulającego, następnie podskórnie wprowadza się substancję żelową w określony obszar. Zabieg trwa ok. 30 – 45 minut, a efekt jest natychmiastowy. W miejscach wkłuć mogą pojawić się zaczerwienienia oraz lekkie i niewielkie zasinienia. Znikają one w przeciągu kilku dni.

Toksyną botulinową skutecznie likwidujemy:

  • zmarszczki poziome czoła
  • zmarszczki pionowe czoła
  • kurze łapki wokół oczu
  • zmarszczki nad górną wargą
  • bruzdy na szyi

 

Uwaga: Przeciwskazania do przeprowadzania zabiegu – uczulenie na kwas hialuronowy lub stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, a także ciąża i okres karmienia piersią, stosowanie antybiotyków, stany grypowe, zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (np., zespół Lamberta Eatona), zaburzenia krzepnięcia krwi i stosowanie leków antykoagulacyjnych (m.in.: aspiryna).

 

umowwizyte
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013
Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa AL DENTE poprzez zakup urządzeń, wyposażenia oraz lokalu - niezbędnych do utworzenia
nowoczesnej praktyki stomatologicznej Beneficjent - Praktyka Stomatologiczna 'ALDENTE' Małgorzata Bieschke