O nas

O nas

 

Małgorzata Makowska

mbieschkeOd 1991 jestem absolwentką Wrocławskiej Akademii Medycznej. Po studiach pracowałam jako lekarz dentysta w Gorzowie Wielkopolskim. Następnie przeniosłam się do Monachium gdzie kontynuowałam pracę w zawodzie.

Od 1999 roku mieszkam i pracuje w Szczecinie. W 2004 roku otworzyłam własny gabinet stomatologiczny w którym chciałam realizować swoje pasje i zamierzenia. Wyposażyłam go w nowoczesny sprzęt. W 2011 roku przeniosłam siedzibę firmy ze Starzyńskiego 2/315 do większego obiektu przy al.Piłsudskiego, niedaleko placu Grunwaldzkiego w samym centrum Szczecina. Moim założeniem było stworzyć wyjątkowe miejsce do którego pacjenci będą chcieli wracać ze względu na jakość wykonywanych usług ale i z powodu niepowtarzalnej atmosfery.
Pozwólcie Państwo sobie przedstawić mój personel:

 

Aleksandra Rymaszewska - Doświadczona asystentka stomatologiczna

Aleksandra Rymaszewska - Klinika Stomatologiczna Al DenteOla jest odpowiedzialna, za prowadzenie dokumentacji medycznej naszych pacjentów. Udziela wyczerpujących informacji na temat wykonywanych świadczeń.

Asystuje przy zabiegach i dba o stanowisko pracy naszej Pani Doktor. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem ,przez współpracowników i pacjentów postrzegana jako osoba ciepła i serdeczna.

 

 

 

 

 

Paweł Linkiewicz - Technik elektroradiologii

Paweł Linkiewicz - Klinika Stomatologiczna Al DenteDo zadań Pawła należy sprawowanie kontroli i obsługa aparatury elektromedycznej oraz wykonywanie określonych badań  z zakresu diagnostyki obrazowej.

Troszczy się o stan pacjenta i jego bezpieczeństwo w czasie wykonywania badań. Jest bardzo ambitny i pełen pozytywnej energii którą chętnie dzieli się z otoczeniem.

 

 

 

 

 

 

 

Marta Gniewosz - Rejestratorka Medyczna

Marta Gniewosz - Klinika Stomatologiczna Al DenteMarta odpowiada za obsługę recepcji i rejestracji . Zajmuje się nadzorowaniem pracy personelu, jest odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie gabinetów oraz współpracuje w zakresie prowadzonych działań marketingowych.

Dba o dobrą atmosferę w naszej klinice . Jest osobą życzliwą i otwartą.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013
Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa AL DENTE poprzez zakup urządzeń, wyposażenia oraz lokalu - niezbędnych do utworzenia
nowoczesnej praktyki stomatologicznej Beneficjent - Praktyka Stomatologiczna 'ALDENTE' Małgorzata Bieschke