Implanty

Implanty, implantologia

 

W przypadku , kiedy niemożliwe jest wykonanie mostów ( np. ze względu na brak filarów) lub pacjent nie życzy sobie takiego rozwiązania można zastosować implantację. Po konsultacji lekarz chirurg podejmuje decyzję o ilości i rodzaju implantów i wykonaniu niezbędnych zabiegów chirurgicznych (np podniesienia dna zatoki lub poszerzenie wyrostka zębodołowego). Są to zabiegi wymagające od lekarza najwyższych umiejętności w tej dziedzinie.

W naszej praktyce wykonujemy je wspólnie i w porozumieniu ze znanymi i doświadczonymi lekarzami specjalizującymi się w tej dziedzinie.

Znieczulenia i narkozy-W naszej praktyce przywiązujemy ogromną wagę do bezbolesnych zabiegów. Przed zabiegiem nanosimy na błonę śluzową żel znieczulający i dopiero po kilku minutach wykonujemy właściwe znieczulenie przy pomocy sterowanego komputerowo urządzenia. Dzięki temu znieczulenie jest absolutnie niebolesne. Wykonujemy również zabiegi w znieczuleniu ogólnym w przypadkach dentofobii nie do pokonania lub u dzieci nielubiących wizyt u dentysty. Narkoza przebiega w bezpiecznych warunkach pod opieką doświadczonego anestezjologa z zastosowaniem kardiomonitora , pulsoksymetru, ssaka medycznego. Po zabiegu w krótkim czasie pacjent może opuścić klinikę o własnych silach , wskazana może być w niektórych przypadkach opieka osoby towarzyszącej. Po znieczuleniu ogólnym pacjentowi nie wolno prowadzić samochodu w dniu zabiegu.

Sterylizacja-W celu uniknięcia zakażeń Wszystkie narzędzia są myte i dezynfekowane w myjce ultradźwiękowej ,pakowane w pakiety i sterylizowane w autoklawie. Końcówki stomatologiczne są smarowane i czyszczone pod ciśnieniem w aparacie Quatrocare oraz także sterylizowane w autoklawie.

 

umowwizyte
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013
Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa AL DENTE poprzez zakup urządzeń, wyposażenia oraz lokalu - niezbędnych do utworzenia
nowoczesnej praktyki stomatologicznej Beneficjent - Praktyka Stomatologiczna 'ALDENTE' Małgorzata Bieschke